Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Lusu #42031 üzenetére

    akkor alul megvágja a hangváltó nem? vagy az is felül vág? akkor maradjunk úgy a kérdésnél -mivel eléggé bejött a 9882ri hagja- hogy melyek azok az alpine típusok amiket érdemes megvenni? láttam itt a 9853 full-full fejet, de abban nincs usb és én már csak ilyen maradi vagyok, hogy az nekem kell :D szóval legyen benne minimum időkorr, tudjon akár vágni aktívan -de úgy is jó, mint a 92sdnél, hogy közbe van iktatva egyik tartomány vágására az első szett hangváltója- és legyen rajta usb :)

    igazából a 117riben az tetszik még nagyon, hogy van az a lilás-barnás megvilágítása, no az nagyon bejövős még, ezért is tetszik az a fej.... de persze ez nem feltétel, szóval akkor 9886, 9887r? és még mik az ajánlottak? vagy kb így az usb miatt eléggé le is szűkül a kör?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák