Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz #00809728 #6826 üzenetére

    Szevasz

    Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, kimaradt ! :K

    Már csak annyi a kérdésem, hogy NEOLUX tapaszhoz, 2K-s festékhez mit szóltok, használható, vagy semmi ? :U

    Normál, oldószeres 2K-s festékkel történő fényezésre kell lakk, hogy sokáig fényes maradjon és repedezés mentes, vagy a jobb festékek alapban teljesítik ezt ? :F

    Akkor ha jól értem, a nagyobb felületi hibákat kittel kézileg kitapaszolom, majd simítás után, az egész felületet, a korábbi festés felületét is befújom szóró kittel ? :U

    Tegnap vettem egy 1,5KW-os kompresszort, hozzá festékszórót, felsőtartályosat (400ml), 1,5mm-es fúvókával, de erre a szóróra csak 3-3,5bar nyomás van írva, ekkor is érdemes vagy 5 bar-ral nyomatni ? :U

    A kompresszor max. 8bar-t tud, és 110L percentként a légszállítása, van 25L tartálya, a szóróra viszont 227L per perces levegő igényt írnak, ami nekem kicsit soknak tűnik! :U
    Remélem, valahogy össze tudom hozni a kettőt.
    Egyszerű spray-s festékkel is egész fényezésnek mondható felületet tudtam produkálni másodjára, a szóróval, meg kompresszorral csak jobbat tudok akkor, még ha nem is teljesen kompatibilisek. :U

    Természetesen előbb valami egyéb felületen, mondjuk a régi ajtó lapján fogom kipróbálni a fényezést, ha ott megy, akkor jön csak élesben.

    Üdv.

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák