Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AIex

    tag

    válasz FeRRaR1 #49853 üzenetére

    Ha van hozzá alkatrész, az nagy plussz pont,

    Abban egyet értek, hogy valami Honda motoros cucc lenne az ideális, de ahogy emlitetted az ára többszöröse lenne, az olcsóbb modelleknél pedig az fegyvertény, hogyha van hozzá alkatrész és egyfelől javitható (moduláris felépités) másfelől, gazdaságosan (alkatrész ár).

    Az már neked kell tudni, hogy mennyire fér bele, ha megáll a gép, és javitanod kell,

    A megadott nyomást érdemes fenntartással kezelni, kérdéses, hogy valós-e, vagy sem, a tömlő pedig nagyon merevnek tűnik, ugye nyomás alatt már mindegy, de amig le, illetve feltekered, ez tud bosszantó lenni,

    Itthoni kinálatra ránéztem, Cometnek van Honda motoros benzinese, 1.5-2x-es áron, papiron gyengébb, de munkanyomásban szerintem kb ua. lennének, de ahhoz lehet nincsen se tömlő, se pisztoly, ami plusz pénz,

    Kiterjesztett 3 év gari nem rossz ötlet, főleg, ha kb a vételár 10-15%-a, de azzal szerintem érdemes számolni (bár lehet egyértelmű), hogy ők szerintem élből azt fogják mondani, hogy ez a gép már nincs forgalomban, visszaadjuk az árát. Ez sok esetben lehet előny, de amikor egy olyan eszközről beszélünk, amivel pénzt is akarunk keresni (ha jól veszem ki a szavaidból) lehet hátrány.

Új hozzászólás Aktív témák