Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz chopin42 #49376 üzenetére

    Szia!
    A fusso legalább 12 autóra elég. Számoljuk 10-zel. 15 ezerbe kerül, 1500/alkalom, és ha csak fél évet bír, akkor is 5 évig elég egy tégely. Egy negatívuma van a fusso-nak, hogy oda kell figyelni a felvitel és visszatörlésnél. Én anno azzal kezdtem, világos autón nagyot nem lehet vele hibázni. Két éve sötét kocsim van, a második felrakását el is rontottam, olyan volt mintha disznózsíros lenne a felület. De szerintem elnagyoltam az előkészítést.
    A fusso nem wax, hanem egy teflon alapú sealent, és mint olyan, nehezebben kapja meg akármi. Ha ez elfogy, akkor a tonyin grafén waxát próbálom ki. Jókat írnak róla, lehet napon is használni, és ráér visszatörölni miután bekented az egész autót. 6 hónapot simán bír. A BHDSW-t nem próbáltam, de ahogy olvastam jó cucc.

    Az előmosót felvinni simán jó a 2 ezer forintos pumpás is, én is azzal csinálom. de amit weres78 linkelt, ne sajnáld rá a + pár ezer forintot, évekig jó. A legtöbb termék szintén hosszú időre elég. Nem az a drága amit jó és forintban többe kerül, hanem ami olcsó és szar. Mert úgyis elégedetlen leszel vele és kidobod. Közben pedig össze vissza fogsz rendeln minden mást. EZt az utat rajtam kívül sokan végigjárták már itt.

    Az, hogy kinek mi vált be, változó. Nekem pl a BSD nem jött be , nano cuccal feljavítottam, így sokkal jobb és elnyomja a kókuszt amit rühellek. A K2 spectrum Pro nagyon jó cucc, imádom az illatát, de képtelen vagyok szépen visszatörölni. Másnak nincs ilyen problémája vele. A labocosmetica Perfecta isteni, baromi jó illata van, jó vele dolgozni, de nem olcsó. Ja, és jól is néz ki a csomagolása. Ezt csak azért írtam le, mert csak QD-ból hármat használok és mind jó.

    Szóval szerintem semmiből nincs ultimate, mindent senki sem tud szerintem kipróbálni, csak azok a boltok akik kozmetikát is üzemeltetnek. De ők is leginkább azokat amiket forgalmaznak is.

    Bőven kaptál tanácsot, dönteni nem tud senki helyetted. Rendelj, kezd el csinálni, élvezd és segíts Te is másoknak azzal, hogy leírod a tapasztalataidat. :)

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák