Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz WestBam #28176 üzenetére

    Félre ne értsd, én aztán itt nem kötekedni akartam, meg ajnározni a Rusztikát. Fingom nincs erről a témáról, tényleg örülök, hogy leírod ezeket.

    Azt tudom, hogy ótvaros egy meló, fényező ismerősöm azt mondta, nincs az a pénz, amiért megcsinálná, még nekem sem. :D

    Nem kell visszaolvasni, nekem ez a dolog cirka 120/130 ezer Forintomban van. (Útiköltség, egyéb nincs számolva) Győr mellett lakom, de elvittem BP-re, mert őket találtam a legmegbízhatóbbnak. A fenti összegben benne van a kókler ~50 Ft-os GYMS megyei ..... (fú miket tudnék ide írni) is.

    Szóval nem tudom szerinted mennyibe kerülne egy tényleg normális ilyen kezelés, de már ez az összeg is túlzás sokak szerint az én autómra egy ilyen kezelésért. Még is kifizettem. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy arányain felül fizetek szerintem ki olyan dolgokra, amik (remélem) használnak az autónak, mert nem akarok részt venni teljesen az autós világ (szerintem) komplett idióta fogyasztói társadalmában. Csak azt akarom mondani, hogy én igyekszem nem sajnálni a pénzt arra, hogy rendben legyen az autó, és minél később legyen halom szemét belőle. :R

    Ha leírnád, hogy szerinted mennyibe fájna egy ilyen kezelés, és mik lennének a fontosabb mozzanatok, szerintem más is megköszönné.

    A sorrendben itt is benne volt a rozsda passziválás, és a régi anyag lekaparás, száradás. 4 napig volt ott az autóm. Aztán lehet, hogy ennek ellenére tényleg kihagyták a 2-es és 4-es lépést.

    "Az, hogy neked kell az autót letörölni az meg szimplán pofátlanság." Miért is lepődünk meg ezen? :DDD Elmondhatom, hogy részt vettem az autóm alváz és üregelésében. :D

    A honlapon 5-6 évet ír, évenkénti vizsgálat mellett.
    Egyébként itt a cikk, ami miatt felkapta a fejét az autós közösség, nem tudom ezt olvastad-e? Ha így csinálják, az nem elég? Mármint szerinted hiányzik még valami a folyamatból?

    Amúgy igen, én is bízom benne, hogy azért többet használtam vele, mint ártottam. :B

    (#28178) gyomordzsák
    Persze, simán. Elvileg holnap érkezik, szóval akár hétvégén ütközhetünk is. Mondjuk Balatonon leszek, de vasárnap már talán adható a dolog. :) Max áttesszük jövő hétre. :R

Új hozzászólás Aktív témák