Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Pardise #27581 üzenetére

    Szerintem elég ha párszor át törlöd nedves tiszta ronggyal, de én mosással egybe kötve szoktam szárazra törölni és ápolni a műanyagokat/gumikat, külön csak azt nem.

    Más:

    Colourlock Napa Leather:

    Autoglym Leather Care Balm:


    Az a helyzet állt elő, hogy letakarítottam a bőröket, majd a hátsó sor ápolása befejeztével pont elfogyott az AG ápoló, így váltottam a Colourlockra. A képek 24 órával az ápolás után készültek. Látszik hogy az AG csillogós foltos felületet hagy, amit még egyszer át kell törölni, mielőtt beül az ember. Ezzel szemben a CL az első soron kb 30-40 perc alatt elérte a fényképezéskori állapotát, matt száradás, teljesen beszívta, gyári állapothoz sokkal közelebbi az eredmény. Az ilyen teszteket szeretem, mikor ugyan azon a bőrön, két termék, ugyan annyi idő/hőmérséklet, így lehet látni élesen a különbségeket. Sokáig elégedett voltam az AG bőr termékekkel, most sem szólnám le őket, mert tényleg jól használhatóak, szép eredményt lehet elérni, de a CL más kategória, természetesen árban is, de nem számítottam ekkora különbségre, főleg hogy az AG-vel is elégedett voltam.

    Persze az alapos belső takarítás nem maradhatott el :D


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák