Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy német import Seat Toledo személygépkocsim, aminek a fényszóró üvegein illetve a teljes első szélvédőn látszanak (főleg napsütésben) milliónyi apró gombostűfejnyi pöttyök (vagy kráterek). Eddig nem mentem rá semmivel, de kérdésem hogy mivel lenne érdemes? Vagy csak a szélvédőcsere segít?

    Más:

    Van nekem egy Skil 1144aa típusú polírozóm. Egy piros, teljesen lekrétásodott suzuki Ignist szeretnék felpolírozni és waxolni vele. Munka menete a következő lenne:

    1. szivacsos mosás
    2. mézes kendős letörölgetés
    3. gyurmával átdörzsölés
    4. Farécla G3 250gr-rel gépi polírozás (bárány kong vagy szivacs)
    5. vizes lemosás
    6. Farécla Wax Top W500 viasz felhordás mikroszálassal, száradás, letörlés szintén mikroszálassal

    Gondoltam rá, hogy a polír és a wax közé kellene finishelő is, mondjuk Farécla G10.

    Ezzel el tudok érni szép, hologrammentes eredményt? Illetve a fent említett fekete Seat Toledora ugyanígy jó lehet? Ott főleg a hologram miatt aggódok.

    Válaszokat előre is köszönöm! :R

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák