Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Qru #19427 üzenetére

    CarPro PERL vagy AG Vinyl & Rubber care

    Én személy szerint mosás után jól átitattam bőségesen hígítás nélküli PERL-el a fényezetlen műanyag elemeket. kb 7 alkalommal, amég a belsőt takarítottam.

    Utána a további mosások után, már csak AG Vinyl & Rubber care-t kapott, kétszer át törölve.

    Ez így bevált, amit még ki akarok próbálni, azok a Wolf termékek, elvileg a Silk milk-et felitatod, többször át mész, majd Trim coat a záró réteg, ha vissza nyerte a gyári szinét, utána ezzel egyszer lekezeled és kész. Ez az elmélet, itt is van a két üvegcse, de már nincs meg a V70, az újabbakon kevesebb a fényezetlen műanyag, meg még lusta is voltam kipróbálni amég nem fogy el az AG és a PERL, amikkel maradéktalanul elégedett vagyok.

    Azért tettem be a V70 képét, mert nagyon ki volt fakulva, az elmúlt 14-15 évében nem gyakran kezelték, elég nagy meló volt ilyen szintre hozni, mint a képen.

    Qru

    Igen az az.

    Ne sajnáld, fújd bőségesen, viszont ha nagyon ki van fakulva lehet hogy kevés lesz a szintre hozáshoz, ápolásra és szinten tartásra tökéletes. Ha lefújod jónak fog tűnni, de hamar vissza szürkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák