Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • triklin

    tag

    válasz RpPRO #44828 üzenetére

    Szia, köszönöm a válaszodat. Sokat segítettél.
    Azt viszont sajnálattal hallom, hogy a proci kevés lenne alá :( (bár ezt már hallotam egy sráctól, hogy "lehet kevés lenne neki".) Sajnos mivel a proci E4 steppinges, nem sok tuning potenciál szorult belé. (szvsz 2630 az amit még 1,4 v n elvisz (droppal 1,391) 24/7 ben, stabilan. 2700-hoz már 1,47 kell a kicsikének, hogy stabil legyen, amit nem szivesen adok neki, főleg nem 24/7 re.(lehet megmurdálna rövid időn belül:D)

    2600xt-ről pedig váltanom kellene, mert minden játék/teszt szebesít, hogy hatalmas limitem van. (ugyanannyi fps-em van 2ghz-el mint 2,63ghz-el)

    3850 azért lenne jó alernatíva, mert szvsz ugyanannyiért lehet hozzájutni mint egy x1950pro-hoz (ami nem nagy előrelépés a 2600 hoz képest.)

    Amúgy ha már a procinál tartunk, miért van nagyságrendekkel kevesebb fps-em, ha beállítom, hogy a második magot is használja a css ? :F (azt a tippet kaptam, hogy vga limit miatt,) lehet ettől?

    Amúgy érdemes lenne váltani? Vagy annyira kevés alá a proci, hogy nem hozna semmi +-t?(tudom, ha rendesen kivan hajtva, 2* akkora teljesítménye van, mint a 2600-nak...sőt...)

    Köszönöm
    ui.: oPalRx7 :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák