Hirdetés

Aktív témák

  • Zsiba

    senior tag

    Üdvözlet Mindenkinek!

    A segítségeteket szeretném kérni! A közeljövőben (egy hónap) szeretném lecserélni a videókártyám egy jobb minőségüre. Ugyanakkor egy olyan ''combo'' megoldásban gondolkodom, olyan kártya kellene, amivel be tudnám digitalizálni jó minőségben a videókazettán tárolt felvételeimet!

    Külön digit kártyára nem gondoltam, mert a videót úgy is cserélném, helyem meg nincs már.... És azért is ilyen kártyában gondolkodom, mert szeretném, ha a játékok is frankón futnak ;))

    Igazából eddig az ATI Radeon 8500-at és az ASUS Gef3 Ti200-as Deluxe változatát nézegettem. De nem nagyon tudok dönteni. Kicsit zavaros az is számomra, hogy az ATI milyen kártyákat csinál... All In Wondert kellene vennem, vagy a sima kártyákon is van video in??? Szóval melyiket? Segítsetek ebben! Please :)

    A másik az árak. Sajnos ahány oldalt néztem mindenhol elég zavarosan vannak meghatározva a kártyanevek és specifikációk.

    Ja és olyan tesztről tudtok-e, ahol kifejezetten ilyen szempontból (digitalizálás, tv-kép, stb) is tesztelve vannak a kártyák? És érdekelne esetleg egy benchmark is egy p3-733-al... Ha valakinek ilyen, vagy közel ilyen proci mellett van ilyen kártyája kérem küldjön valamilyen datát!

    Minden építőjellegű javaslatot szívesen veszek!

    Előre is köszi!

    ''One Ring to rule them all...''

Aktív témák