Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • PetruZ

    csendes tag

    válasz McJames #24 üzenetére

    Nekem egy K5-100 volt az első ('S' típusjelzéssel, ha ez mond valamit a hozzárétőbbeknek :) ), ami bizony még Intel VX alatt futkorászott. Aztán jött egy Cerka 300 -as (Intel BX -szel), most meg egy XP 1700+ (KT-266A -val). Anno még a K5 -tel is ugyanúgy meg voltam elégedve, mint most az XP -vel. 1-2 évente upgrade -olok egy aktuális kedvencre és amire nekem kell (elsősorban játék, másodsorban fejlesztési munka), arra elég. Hogy jövőre AMD, vagy Intel lesz, azt majd a pillanatnyi állás, a széljárás, a napsütés és Pokrivtsák Mónika aktuális hajviselete fogja eldönteni, és kevésbé a tesztek. :) És nem azért, mert burzsuj vagyok (ha így lenne, akkor nem egy ''ócskavas'' TNT2, meg egy lassan már 5 éves MX300 ''muzsikálna'' még a gépben), hanem mert... ennyire nem izgat a verseny. Hülye vagyok, hosszas előkutakodások után is képes vagyok pillanatnyi szimpátia alapján dönteni és bár egy RDRAM -os P4 bizonyos tesztekben (ez is mekkora őrültség...) jobb, azért egy pillantás elég volt a Soltek DRV4 -es dobozára és ''elvesztem''... ;)

Aktív témák