Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RosszQtya

    csendes tag

    Sziasztok Urak! :R

    Gondoltam kanyarítok egy jó sztorit, de nem jött össze! :O Múlt hét vasárnap(!) cserélték a készülékem, a boltban átnézett kb. 3-4 telón, mind gyárilag rossz volt a menü, de gondoltam elhozok egy másikat, hátha... jelentem, HÁT NEM HA!! :W

    a hibák (2 készülékkel próbálva!)
    -halk mint a fene telózásnál
    -játéknál, ha ráfexem, akkor némi neszezést csak hallok... :(
    -feltettem kb. 5-6 progit a play-ből, már közben elérhetetlennél vált a készülék! (persze mindkét kártyát aktívnak jelezte max térerővel) :F
    -kb. 20 perc nyomkodás után, beáll ez a probléma bármit csinálok :F
    -beállítom "repülős módba" nem változik felül a jelzés, mindenki online marad, holott nem :(((
    -innentől nem tudom visszakapcsolni rendesen, csak ha kikapcsolom a telót full :Y
    -kamerája merő förtelem... :O
    szerk:
    sokszor ha leteszed a hívást, benémul és percekig úgy marad! kilőni nem lehet, de közben online van, tehát eszi az egyenleged :W

    POZITÍV viszont, hogy ha csak telónak használom (tehát no gps, no folyamatos kijelző nézegetés), akkor fél napot is elmegy úgy, hogy csak 1%-ot esik a töltöttség (beépített kijelzés szerint! beállítások/akku/töltöttségkijelzés) :C

    Ugyan ennyire sok hibával rendelkező készülékem soha nem volt, még el is néztem volna 1 kivételével mindet! Bocs, de nincs kedvem állandóan újraindítani! :(

    Ezek voltak a "kalandjaim" egy hét alatt 2db Dual-os aTab5-el! :K

    A korrektséghez tartozik még (reklám!) a gépet a Digistreet-nél rendeltem meg, 2 nap alatt hozzájutottam (személyes átvétel) és maximálisan segítőkészek voltak(!!), nem próbálták meg "megmagyarázni". Köszönöm a fáradozásuk ezúton is! :K :K

    Nektek sok sikert a készüléketekhez, remélem több szerencsével jártok! ;) :P ;]

    [ Szerkesztve ]

    -=[beü]=-

Új hozzászólás Aktív témák