Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Márton111 #9674 üzenetére

    "Általában könnyen kijön."

    Ez egy saját tapasztalatom:
    A Bosch-ba mindig megszorul a marókés, nem old ki jól, amikor lazítom. Ha emlékezetem nem csal, abban réz, vagy bronz patron van. A B&D-ben viszont vasból készült a patron (épp a minap mértem meg Winner kollégának, és mínusz egy, plusz három század a tűrése). No, ez még soha nem szorult bele, valahányszor korrektül kiold - és persze korrektül is szorít.
    (Annyi apró bosszantó dolog van azon a Bosch gépen - a strapát azért nagyon jól bírja -, hogy ha vásárolnom kell még újabb marógépe(ke)t, akkor csak a B&D jöhet szóba ebben a súlycsoportban. Egy árfekvésű a két gép, a B&D-re ilyen occóért nem tudok rosszat mondani, míg a Bosch rámfújja a hűtőlevegőt igen hevesen, magasságállítása kottyanós, pontatlan, patronja beragad.)

    Több fa van, mint asztalos!

  • thomgrande

    tag

    válasz Márton111 #9674 üzenetére

    A hengeres és kúpos megoldásnál igazság szerint a beszorulás nem fordulhatna elő mert a kúpos rész kúpszöge nem önzáró. A tisztán kúpos patron kúpszöge pedig önzáró. Nekem Casals márkájú gépem van. Ennél a patron tisztán kúpos körmökkel de a patronokat könnyen tudom cserélni a Hollandi anyában. A fotódról azt állapítottam meg hogy nekem a patron jobban kiáll a Hollandi anyából és így talán jobban meg lehet fogni a kivételnél.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

Új hozzászólás Aktív témák