Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loobelt70

    csendes tag

    válasz SCH04 #30160 üzenetére

    Sajnos az iparban egyelőre nekem sincs hitem. Hobbi szinten szeretném építeni a fával való lehetőségeimet. Ha sikerül és a kereslet is megtalál, akkor érkeztem el arra a pontra, hogy késélen, tőke híján bűnöző-iparosként bujkálva kezdeni. Aztán ha még mindig kedvező a széljárás és már ki bírom fizetni azokat a télapókat, jézuskákat, akkor bejelenteni és hivatalosan csinálni.
    A kiskőrösivel rönköt semmiképpen sem mernék vágni, mert azt veszélyesnek tartom. Ahhoz egy szélező kocsit szeretnék készíteni. Ahogy írtam, egy nagyon manuális horizonttal kell valszeg indulnom. ..És ha kevés a munka rá akkor azzal is meg tudom csinálni, meg kevesebb időt és pénzt buktam. Ha meg muzsikálna, akkor kell egy komolyabb gépben gondolkoznom. Szárítót is szeretnék idővel építeni. Ha nem is adok el fát, mert esetleg nem kell senkinek, akkor magam is csak a száraz fűrészáruval tudok operálni.
    Annak a kis akácos telepítésnek meg egy kicsit több idő kell szerintem. Úgy gondolom két hétvégén kis kapkodással talán el tudjuk ültetni a csemetéket.
    Mire odajutok, hogy ültethetek, az még legalább egy hónap. Tudom, most lenne ideje, de a betegség, meg az ígért munka nem tudott későbbre kerülni...
    :)
    Az akáccal szerencsém van, mert nagyon igénytelen.

    "Nincs bedugva és mégse' forog!"

Új hozzászólás Aktív témák