Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Dízeles #2815 üzenetére

    Már nagy jártasságot szereztem ebben én, hidd el. Épp tegnap mondtam a médiamárkba az eladónak, h válasszon, visszaadja a készpénzt, vagy ideadja a vásárlók könyvét? (már nálam a bébicsőszöm ára ismét - merhát hüje azér nemvagyok!)
    Azonban ott van példának a metibóm: Két hónapig kotlott rajta a szervíz, és akkor is erőteljes és hatékony nógatás árán moccant csak meg. Metebó lelkem azt hirdeti ma is a honlapján, h husszonnégyóra, és kijavítva minden. Lépj be, nézz utána, ha nem hiszed. Épp ezért szereltem fel a műhelyt motabóval. Millión felül költöttem. Hát ez nagyon b@szta a csőröm, jelentettem az NFH-nak (nemzeti fogyasztóvédelmi hatósági közeg, vagy mi). Aszmondtam, h ez a vásárló tudatos megtévesztése, és aszmontam, hogy ez tisztességtelen piaci magatartás, meg versenyhivatali problematika. Ne bírságoljanak, azon röhög egyet metibónia, hanem kötelezzék szigorujjan, hogy asztata hazugságot vegye le az internetrül ízibe. Namármost! Enefhá kotlott rajta hónapokig, oszt aszonta, jóvanezígy, mer azérmer. Szóval, mer ez még a hatájjos törvény szerint nem nagy becsapás, hanem csak kicsike. De ha ennek ellenére is fájna a dolog a lelkecskémnek, hát panaszoljam el a fiskálisoknak. (Ha azt gondolod, túlzok, felteszem ide Neked ezt az enefhásos válaszintást - ezt szó szerint kell érteni, komám! Hát nem utolsó sorban ezért vagyok én ilyen nagy mitabó szektás. A direktori irodámban kicseréltettem a Leninképet menten a metibógyalu ájtatos fotográfiájára.)
    Ekkor én elszíjtam egy cigit, és elhatároztam, h elmegyek a bótba balatoncsokiér. Ezzel meg is oldódott minden garanciális problémám.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák