Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz Soká #12497 üzenetére

    vatera alatt használtan profi gépet gondolt mdk01.

    Igen.

    szaszlaci: Ha nem sürgős a vétel akkor még kicsit rágjad a témát és ezzel párhuzamossan tapizd a boltba a gépeket és lesd a vaterát hátha megtetszik vmi.

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Soká #12497 üzenetére

    "Makita 3612C-t 50ezer körül,"
    Sok. De még ha ki is köhögném az árát, lehet, ugye kopott, mint írtátok. Használtan csak olyan terméket veszek szívesen, amihez értek valamennyit.

    "Aldiban, ott decemberben volt "akciós" felsőmaró Workzone néven. 3 év gari."
    Pedig már örültem, hogy körvonalazódik, mit választok :D
    A Workzone-ról nem találtam semmi infót sajnos, ebben az esetben pedig kevés, ha csak megnézem. Ha így lenne, nem kérdezgetnélek benneteket.
    (Egyébként a .com-os oldalon a Ferm is 3 év garos, de mire ideér, csak egy lesz belőle a nem túlárazott helyeken.)

    "azon csodálkoztam, hogy a magasságot rögzítő kart hol vízszintes állapotban rögzítette, hol meg már majdnem függőlegesig eltekerve"
    Meg ahogy néztem, egyszer le tudja nyomni a gépet, egyszer nem. Mozgat a karon, hajlandó lemenni. Persze, kezelő hibája is lehet. Vagy nem.

    mdk01: nem égetően sürgős, valóban jó lenne megnézni a kiszemeltet.

    "félórát túrtam a netet hogy tudjak vmit ajánlani"
    Annyi energiát nem kell rám áldozni, elég, ha véleményt, tapasztalatot írtok! :R

    Ha valaki keresné, itt van a Ferm csatornája. Nekem olyan ócsókínai benyomása van egy kicsit, azt nézem, mikor esik szét, mikor görbül el.

    B&D-ekkel is szívtam egyébként sokat, pedig elvileg az sem lenne rossz. Fúrógépen a sebességállító tönkrement. Másikon a motor hátuljánál átforog vagy szorul a csúszócsapágy, le is égett majdnem, mire észrevettem. Szúrófűrésze ugyan 15 éve teszi a dolgát, de folyton elforog a talpa, kilazul a fűrészt megtámasztó görgő. Marha idegesítő. Viszont a felxével elégedett vagyok, azt leszámítva, hogy elég nagy a vibráció. Bár hogy így írom, lehet, azon is kellett már javítani a kapcsolót. Meg a csavarbehajtójával sem voltak gondok, míg tönkre nem ment az akksija. Most is használom trafóról kisebb dolgokhoz.
    Nem voltak sem túl sokat, sem ész nélkül használva. Viszont a Bosch, Makita cuccok teszik a dolgukat, holott kézbe véve, bekapcsolás nélkül nem látok ordító eltéréseket. Az olcsó Steinhel :) hőlégfúvó sem nagyon problémázik (abból is volt nálam más kezében elégett B&D), sőt a neve nincs rezgőcsiszolóban is csak kapcsoló gond volt, az is teszi a dolgát viszonylag sok használat után. Szóval ezért nem rajongok a kézbevesszük-megnézzük dologért, mert max durva hibákat szűrhetek ki vele.
    (Persze az Agojama fúrógép –vagy mi volt az a márka úgy 10 éve– meg havi rendszerességgel produkált újabb hibákat, fél év múlva el is érte a használhatatlan szintet.)
    Csak azért írom ezeket, hogy érthető legyen, miért problémázok ennyit a választáson, főleg kevés pénzzel.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák