Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.Szilárd

    csendes tag

    válasz Vikusz77 #5822 üzenetére

    Üdv!

    Pontosat jövő hét kedden fogok tudni mondani, mert akkor írjuk meg a szerződést. :B De sztem nem igérgetést, mert ezt most cég ajánlotta. Nem én mentem oda, hogy szeretnék nekik dolgozni. Amúgy ha őszinte vagyok, ha valós ez a felajánlás, és erre jelentenek be, akkor valahogy nem is fog érdekelni a saját vállalkozás. :P Ha ilyen bért kapok és nem kell nekem foglakozni a papír munkával, akkor sztem megéri. :D
    Az igérgetés náluk nem igazán mükődik, mert olyan helyen dolgozok, ahol könnyen lebukhatnak, eleve nem műhelymunkát végzek, a másik meg ahol vagyok ott komoly építkezés folyik, tehát könnyen bejőhet egy ellenörzés, ami nem igazán tenne jót a cég hírnevének.
    Plusz még van egy érv ami a dologot erősíti, hogy ahol ezt a szerelést csináltam, ott engem várnk vissza a javítások, és a még fenn álló munkák elvégzésére. Ők is kérték ezt a céget, hogy ha lehet akkor engem küdjenek oda vissza. :C

    Csáó!

    Csak faipari témában tudok segíteni. Sorry! :-) Nem vagyok programozó. Inkább majd én kérek SOS-t számítógépes ügyekben. :-P

Új hozzászólás Aktív témák