Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bim

    veterán

    válasz Szalmakutya #46467 üzenetére

    Én mondjuk odarögzíteném a falra a gerendákat kivésett fészkekkel és sajnos egyedileg berajzolt minden gerenda. 1 méteren a 2cm már sok. Szögmásolóval kell rajzolgatni....
    Ha nem gond hogy nincs egy szintben a gerendázat simán elfogadott hogy egymás tetején van felülről csavarral lefogatva. Én mondjuk ilyenkor túllógatnám és valami mintát tennék a végére. Ha meg már túllóg akkor mehetne egy kettős rovás hogy azért mégis valami legyen rajta... :D
    Lehet a szakmámból adódó de én valahogy kicsit óckodok a túl steril beltéri teherhordó dolgoktól. Minden túlcsiszolva és egy repedés se lehet sehol. Ha egy galériát készítek akkor az legyen olyan hatású hogy ez bizony a ház tartószerkezetének része nem az ikeában vásárolt 2db emeletes ágy összetolva. Ez nem azt jelenti hogy nincs meggyalulva és kiválogatva a fa. Ebből adódik hogy a keresztmetszetek is nagyobbak. Ha elszabadulnak az indulatok lehessen akár egy normálisat verekedni rajta úgy hogy nem kell félni attól hogy összedől. ;] :DDD Biztosan bennem van a hiba... :F

    Nem tudom kinek szánom ezt a részét: A Sherpa vasalat nagy előnye azzal a fos vasalattal szemben hogy esztétikus! A nagy hátránya hogy iszonyat drága. Van az a réteg akinek eladható. :U

Új hozzászólás Aktív témák