Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • topaz45

    tag

    válasz Soká #11469 üzenetére

    Elnézést,hogy megint rosszul adtam meg a méreteket.
    Tehát van 4 db 2méter hosszú,15 cm széles,5cm vastag egyik oldalon fózolt anyag(a 2-2 oldal)
    1 darab 2 méter hosszú 15 cm széles 5cm vastag anyag,ez nem fózolt(középre az ágydeszkák tartásához)
    2db 1,90 méter hosszú 5cm széles 5cm vastag ágydeszka tartó léc
    20 db 1méter hosszú 10cm széles 2cm vastag ágy deszka.
    4db 30cm hosszú 10x10 cm ágyláb. amiből hosszába is keresztbe is annyi van kivágva mint
    mint az oldalak mérete(15x5cm) tehát az oldal ráül erre a lábra nem lóg ki az ágy keretdeszkáinak síkjából,hanem pont egy szintbe van vele sőt szerintem le kéne vágni belőle 3-5 cm ,hogy a matrac valamennyire belekerüljön az ágykeretbe,és ne rá.Vagy amit Te javasoltál a "bástyszerü" kilógást,de az nem tudom milyen
    A felsorolt anyagokból szeretnék egy 160x200 cm ágyat csinálni.
    Igen,jól látod díszíteni szeretném,és egy markáns rusztikus külsőt szeretnék.
    Már a faragott díszeket is kinéztem az interneten amit a fejrészre fogok ragasztani
    Nagyon szeretném,és áldoznék is olyan csavarra amit írtál vagy akár antikolt csavarfejre,csak nem tudom hol vegyek,az interneten még nem találtam.És hasonló hatást szeretnék elérni a festéssel is.Remélem nem hagytam ki semmit.
    Köszi a linket nagyon szép ágyak vannak ott.
    Örülnék a skiccednek.
    Köszi

    Üdv. topaz45

Új hozzászólás Aktív témák