Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    A jövő hónap elejétől bizonytalan ideig kimaradok a dobásból, nem leszek a fórumon. A UPC annyit sz@rakodott, hogy befüstölt az agyam, visszamondtam mindent, ami UPC. Már mindenkinek szarért pittyért adják az internetet, a kábeltévés csomagot, a digi TV-t, nekem meg nem, mert nem vagyok új előfizető. Több, mint 12 rugót fizetek ezekért havonta, mások ugyanezt a feléből megkapják. No, teszek róla, hogy új előfizetővé váljak, vagy meg nem kell semmise. Csak azért, mert az előfizetői szerződésen ott a dr betű részünkről, nyíltszíni kopasztásra gondolt a UPC - tudom én a pénzt jobb helyre is kidobálni.

    Kérdésem van ismét:
    Tudom, hogy a nikkel kadmium, és a nikkel-metálhidrid akkuk nem nagyon szeretik a hideget. De nem tudom pontosan, mit is jelent ez. Ma reggel pl kb mínusz öt fok hideg volt, én meg vittem az akkus fúrókat a kertbe. Estére szintén jó hideg lett, átfagyott a kezem, ahányszor megmarkoltam a fúrógépek valamelyikét. De jó lenne még az idén befejezni ezeket a kinti munkákat, szerintem max. 3 nap alatt végeznék vele.
    Ilyen szintű és mértékű hideglelés mit tesz az egyébként vadiúj, valamint igen friss akkuimmal?

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák