Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Patice #8096 üzenetére

    Nekem egy egyszerű posta folyószámlám van, (erste a szolgáltató) mikor nyitottam, volt olyan előnye amit más nem tudott, mai s jó, kb 1000-1500Ft amit havonta levonnak, igaz ezen havi 6-800-1M Ft fut át, és a tranzakciók számához, a nyújtott szolgáltatásokhoz képest nem tartom drágának, és a szolgáltatás igénybevétele nekem előrébb van, mintha 1500Ft-ot megspórolok, de ha pénz kell, szaladgáljak, sőt, ha pénz kell, azt se nézem milyen automata, pénz kell és ennyi. Ezt betudom a mai modern szolgáltatásokra kifizetett pénznek, ami időt spórol nekem. Nem diákhitel, meg minimálbér érkezik rá, meg segély, amiből hiányzik az az 1-2 ezres, nekem figyelembe kell vennem, hogy mennyi idő, míg adott esetben eljutok egy automatáshoz, és továbblépek, intézni a saját dolgomat, tehát spórolni spórol, csak időt, mert nekem abból van a legkevesebb sajnos.
    Na de ennyi, itt legalábbis fordítsuk vissza a főtéma irányába a beszélgetés menetét.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák