Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunaqua

    addikt

    válasz dh66e #59527 üzenetére

    Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Jelenleg csak Magyar nyelven elérhető "teljes estés" UHD tartalom ,csak a Magyar "virágboltban" 200 fölött van pár hónap alatt.Nincs már olyan nap,hogy ne jelenjen meg új.Ezek normális megjelenítése Nas-ról nem tud működni Gigabit nélkül. Mi lesz még ráadásúl márciusig.

    [ Szerkesztve ]

    SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

  • blakey

    titán

    válasz dh66e #59527 üzenetére

    Akkor is kevés ha alapmodell. Ez már önigazolás, hogy nagyon jó Dune-t vettem, de nem az, meint 2 éves SoC-ra építenek. S912-vel jobban jártak volna Amlogic vonalon mivel már van S912-essel működő eszköz Minix Neo U9-H és a LibreELEC is hamarosan az lesz, onnantól kezdve már nem kérdés, hogy melyik lesz a nyerő box.
    1GB RAM bőven elég egy LibreELEC-hez és ha a Dune is hasonló Linux rendszert hoz össze akkor azzal nem lesz gond, viszont a 60Mbps feletti tartalmakkal már gond lesz. Másolási sebesség 11.5MB/s környékén van ezeknél a boxoknál, tudom ez is duplája a Dune jelenlegi sebességének, de egy gigás LAN-non már megy a 30MB/s feletti másolás is.
    Ha az Androidot is működésre bírja a Dune akkor az 1GB RAM kevés tehát inkább ne reklámozza, hogy Android is van.

    (#59530) dh66e
    Egy picit tényleg le vagy maradva, nagyon sok UHD jön ki mostanában ami már valódi UHD, ettől függetlenül engem sem nagyon érdekel, de ez van, ez már a jelen.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák