Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz ttwepinefrin #42919 üzenetére

    Azt kell mérlegelned, hogy zavar e a kadencia hiba. (Egy kis alapinformáció róla.) Ha nem vagy rá érzékeny vagy nem zavar, akkor egy Androidos box-ot is vehetsz. Ha veszel, akkor lehetőleg olyat vegyél aminek van LAN portja is, mert a legelterjedtebb 2,4GHz-es WiFi néha kevés lehet nagy bitrátájú filmeknél a szűkös sávszélesség és a telített csatornák miatt. Ha van 5GHz-es WiFi hálózatod, akkor nagy biztonsággal egy 5GHz-es WiFi-vel rendelkező Androidos kütyüvel sem lenne gondod. Az 5GHz-en már van elég sávszélesség nem szorulsz rá a LAN-ra. Az optikai kimenet is hasznos lehet, ha van házimozid és ilyen bemenete van az 5.1-es hanghoz.
    Nekem van két Androidos kütyüm is, és némi kompromisszummal használhatók. Kompromisszum a kadencia helyes lejátszás. Én a hálóban használom az egyiket. HBO GO-t vagy egy egy filmet nézek rajta elalváshoz ;) Eddig minden formátumot megevett a telepített szoftverekkel.
    Szerintem 4 magosnál kisebb és RK3188-asnál gyengébb procival ne vegyél! Jó ha van 2GB RAM-ja is.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák