Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz dh66e #28374 üzenetére

    Igy van, es en is megosztottam volna, csak szamomra ezek az emlitett hianyossagok annyira jelentektelen hulyesegek, hogy meg sem fordult a fejemben hogy valakinek ez problemat jelenthet.

    Szamomra sokkal komolyabb hianyossag ez a bena tekeres a filmben. A nyil billentyukkel nem lehet ugralni a filmben, csak gyors tekeres van, kis trukkozeessel 10 perces ugrasok, meg az ugras helyet (idejet) pontosan beirva, de ez korulmenyes, nem szeretem.

    Tovabba az is komoly hianyossag (volt, amig nem volt hd erositom) szamomra, hogy hangot csak egyetlen kimenetre ad ki egyszerre, meg analogon sem megy ki hdmi vagy optikaival parhuzamosan, miota van hd erositom, azota meg az hogy dts hd hangot nem tud kiadni magabol.

    Ja, az sem tetszik, hogy kepernyokimelo 5 perc utan indul, ez nem olyan jo a plazmanak.

    Szerintem ezek komolyabb hianyossagok, mint az hogy nem lehet alapertelmezett hangot beallitani, (foleg hogy egyetlen gombnyomassal lehet hangot valtani, es a valtas is eleg gyors) de ezen hianyossagokert karpotol a beepitett mediakonyvtar, beepitett wifi, a hdmi vezerles, meg az hogy szinte "mindenevo", lejatszik olyan fajlokat is amit a dune301 meg a med600 nem jatszott le nalam. Az ararol nem beszelve, ami a legalacsonyabb a hasznalhato, normalis lejatszok kozott.
    A dune102-t nem ismerem, allitolag abban ujabb/jobb chip van

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák