Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    válasz Peat;) #15625 üzenetére

    A távvezérlőre tudok mondani jó megoldást.
    Mivel engem is zavart, hogy miért bizonytalan, miért kell annyira pontosan irányba nyomkodni, utána néztem mit böktek el a kínai barátaink. Szétszedtem és kiderült a távvezérlésnek semmi baja nincs. Az előlap a ludas, ami jól láthatóvá teszi a kijelzőt, viszont túlságosan lefogja az infra jeleket. Erre a kínaiak is rájöttek, ezért az előlapon a vevő LED elé szitalukakat fúrtak. Csak az nem elég. Miután kivágtam a kerettel jelölt részt, mint ha egy másik távvezérlőt tartottam volna a kezembe. Minden nyomás biztos lett és bármelyik irányba tarthattam a vezérlőt: előre, hátra, a plafonra vagy a parkettre. Mindegy. Szöveg beírásnál is könnyen lehet vele ficánkolni. A gombok egy picit kicsik, de amúgy kiváló a távvezérlő. Ha van egy kis kézügyességed, nem bánod meg az átalakítást. Lehet, annyi is elég, hogy a pici lyukakat nagyobbra fúrod. Sajnos a burkolatot mindenhogy ajánlott levenni.

    A melegedéstől elsősorban az elkókat lehet félteni. Azok nem szeretik a nagy hőt és könnyen kiszáradhatnak. Nem valószínű, hogy az ennyire olcsó készülékekbe a drága, de minőségi, hőálló elkókat teszik. A NYÁK is könnyen megéghet.

Új hozzászólás Aktív témák