Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    válasz Peak #9012 üzenetére

    Huhh....
    Nézd, én már korábban leírtam, hogy egyik lejátszó sem "mindenevő", ezen kár vitázni. PC-n van lehetőséged cserélgetni a kodekeket, lejátszókat, stb.... itt nincs! Az istenítés látom nagyon a szájára áll mindenkinek. Én csak azt tudom mondani, hogy nekem eddig minden formátummal megbírkózott (hang/kép), amit eddig megetettem vele - na jó a múltkori japán valami nem indult (igaz az csak teszt volt). Nem is állítottam soha, hogy ez egy kifogástalan lejátszó, de amire használom és azok az apró hibái engem nem zavarnak. És igen, kipróbáltam már néhányat minden árkategóriából és maradtam ennél. Ez nem szemellenzés - a V8-at gondolkozás nélkül visszavittem, szerinted ha ezzel volna gondom maradt volna? Igaz alternatíva nem igazán van emberileg megfizethető árban.
    Maradj a HTPC mellett, igaz annál Te használsz szemellenzőt. Soha nem lesz olyan lejátszó ami mindent lejátszik. Belebukik egy állományba (és nem egy formátumba!), amit más lejátszik... bakker, ennyi erővel hányan nem vennének Realtek játékost, ha az elavult PH-s csomaggal tesztelnék - sokuk még évek távlatából sem visz egy-egy állományt. Ettől függetlenül sokan elégedetten használják. Jelen pillanatban az, hogy egy chip 2 éves inkább előny, mint hátrány. A támogatásról meg annyit, hogy inkább jöjjön évente egy jó, mint hetente egy szar! Ez nem szemellenzés, hanem elégedettség (persze nem maximális) :)

    Természetesen nehogy ezt is személyeskedésnek vedd, nem az a célom :)
    Bke!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák