Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Márton #58744 üzenetére

    Én nem értem miről írsz. nem 3dbluray anyag, 4k tv-n jobb lehet mint egy 3dbluray aktív fullhd tv-n-> OMG, a forrásból elveszett információt, pixeleket így gyak. a konkrét képanyag felét is a 4K TV csudás felskálázási algoritmusa fogja maradéktalanul pótolni szerinted, sőt annyira tökéletesen, hogy jobb lesz mint az eredeti FHD 3D forrás és annak natív megjelenítse esetén? Az eredeti sz.-edből is ez jött le. Vagy arra gondolsz, hogy minek a FHD 3D, amikor nézheted 4K 2D-ben is és az mennyivel jobb? Ez már ízlés, igény kérdése, mivel nincs 4K 3D így itt "papíron" a magasabb felbontás győz annak akinek az a fontosabb, akinek meg a 3D, annak meg a FHD 3D... Nem tudom miért kellett a kettőt össze keverni, de akkor már világosan kellet volna, hogy ne legyen félreérthető. :N

    Spec, ha egy 3D-s anyag technikailag tényleg jól és direkt úgy meg van csinálva, azt én továbbra is inkább nézném inkább FHD 3D-ben, mint "sima" 4K-ban. Főleg egy 40"-oson 1.6 méterről :D , mert ott aztán ultra sok értelme amúgy se lenne a 4K-nak.

Új hozzászólás Aktív témák