Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UTP

    újonc

    válasz Alfajiri #54287 üzenetére

    .:Alfajiri:.

    Köszönöm a segítséget!
    Addig eljutottam, hogy sikerült a Free NFS-el a lejátszani kívánt médiát megosztanom a hálózaton, viszont a set-top box-on nem tudom az alkalmazások menüpont alatt az FTP lehetőséget kiválasztani, ugyanis nem engedélyezi. Miként lehet elérhetővé tenni ezt az opciót?

    Ha lehetne működtetni hálózati lejátszóként, akkor a készülék által támogatott formátumú állományokat minden további nélkül nézni lehetne TV-n.

    ***

    A másik kérdésem pedig az lenne, hogy milyen lehetőség volna a számítógép mindenkori képét átjátszani a set-top box-ra Wi-Fi-n? Erre akkor volna szükség, hogy ha olyan video formátumot szeretnék lejátszani, amit a set-top box nem támogat, illetve online filmnézés esetén (természetesen, ami nem youtube, mert azt a készülék is tudja)
    Az előző hozzászólásomba említettem, hogy a set-top box Web TV alkalmazásával sikerült a gépről VLC programmal streamelt élőképet megjeleníteni csak nagyon lassú volt. Ha erre esetleg tudnál megoldást (vagy bárki más) akkor kérlek jelezzétek.

Új hozzászólás Aktív témák