Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz blakey #53512 üzenetére

    Simogassam a lelkedett mielőtt válaszolok?-> Most komolyan?! Ááá, te aztán egy cseppet sem vagy lekezelő és arrogáns... Semmi személyeskedés nem volt abban amit írtam és pont azért írtam, mert nem tartom ildomosnak ezen fórum keretein belül (sem) az a stílust amivel (LE)kezelted a kérdést és további olyan jelzőkkel illettél (teljesen feleslegesen), amiknek az adott kontextushoz és az eredeti kérdésemhez sincs semmi közük. Amit itt megengedek magamnak az pedig egyedül (és továbbra is) az ilyen stílusú reakciókkal szemben kifejtett -építőjellegűnek szánt- kritikám és Fórum általános hangulatisága, közege iránti megóvó szándékom. Amihez tartom is magam a jövőben is.

    De mondjuk inkább így: az én szövegalkotásom és a te szövegértelmezésed néhány ponton egyszerűen inkompatibilis. Valószínűleg komoly habitusbéli eltérések is lehetnek, ami az egyik forrása a dolognak. Te néha nem válaszolsz, hanem csak csípőből tüzelsz, mintha bárki is provokálna egy egyszerű kérdés feltételével és máris a réseket keresed a másik fél képzeletbeli pajzsán. Erre vonatkozik, hogy ezt egy ilyen fórumon illő lenne elhagyni már, mert a megjegyzéseid és a mód ahogy néha tálalod teljesen feleslegesek.

    De részemről, ahogy a mester javasolta egyszer: Engedd el...

Új hozzászólás Aktív témák