Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csulok74

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy WDTV Live cuccom van otthon. Mivel vettem egy jobb TV-t elkezdtem (volna) fullHD-s 3D-s filmeket nézni, de nem a félképeseket (SBS) hanem a BD25, BD50 nagy bálnákat.
    Azt veszem észre, hogy szinte valamennyi ilyen nagy (20GB+) állománynál a lejátszó random módon beszaggat (van hogy 15 perc után, van hogy 50 perc után), onnantól kezdve nincs hang és a képet is kvázi másodpercenként 1 kocka sebességgel adja. Kicseréltem a régi USB HDD-t egy sokkal gyorsabbra, de nem ez volt a probléma. HDMI kábel rendben van, mert erős PC-ről meg le tudom játszani a filmet a TV-n.

    Az a tippem, hogy ez a doboz jó szolgálatot tett, de megérett a cserére. Milyet érdemes venni,
    - ha fontos a 3D-s BlueRay filmek lejátszása
    - nem a legocsóbban gondolkodom
    - talán még az a fontos, hogy legyen közösség, ahol patkolják a custom FW-eit
    - lehessen rátenni torrent klienst (de ez a legkevésbé fontos)
    - fontos, hogy a 23,976fps szaggatás/remegés nélkül menjen egy új Samsung LEDTV-n; sajnos elég jó a szemem és kiba zavar a másodpercenkénti vagy 40 másodpercenkénti egy-egy ugrás.

    Néztem most a Dune HD 303D-t, de már öreg vagyok ahhoz, hogy nagyon belemélyüljek a készülékek összehasonlításába.

    Mi a véleményetek, mi mést tudtok javasolni?

Új hozzászólás Aktív témák