Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamboo529

    senior tag

    Üdv!

    A segítségeteket kérném.
    Jelenleg van egy WDTV Live-om (szürke) B-Rados custom firmel. Rákötve USB2.0n egy 3,5" 1Terás winyó külső tápos házzal. Tökéletesen működik, teszi a dolgát, mindössze egy bajom van vele. A PC-ről a filmeket a vinyójára (samba megosztás) lassan tudom másolni. (általában 7-8 MB/s). (kábelen másolok, pc gigabites, router szintén, csak a WDTVnek van 10/100-as hálózata)
    Létezik olyan média lejátszó most a piacon, amire érdemes lenne lecserélnem?

    Elvárásaim:

    Gigabites kapcsolat (wifi nem szükséges)

    USB csatlakozó 2.0 vagy 3.0; (legalább 2db de inkább több ) esetleg a külső vinyót (3.5") be lehessen építeni a lejátszóba, vagy E-sata val lehessen csatlakozni (mondjuk akkor vennem kell egy olyan házat is a vinyónak.)

    Minőségi proci, felépítmény: vigyen mindent. (WDTV-vel gondom eddig nem volt egyik fájlnál sem, tehát ettől rosszabb ne legyen.)

    HaNgErŐsZaBáLyZó. :) A WDTV-n nem volt ilyen, és mindkét kezembe kellett fognom 1-1 kapcsolót. Ehh. No way again.... :)

    Tetszenek mostanában ezek az Androidos kütyük. Megéri olyat venni, vagy parasztvakítás csak. Egyáltalán mivel tudnak többet?

    Jó ha vannak különböző Utilityk benne (Youtube, facebook, accuweather), de nem létszükség, el vagyok nélkülük is.
    Ha mégis lenne, akkor esetleg egy USB-s bill/egér kombó ráköthető legyen.

    Árat nem írok, de mint sokan, én is inkább az olcsóbbat venném 2 közel azonos készülék közül. :)

    Apropó, ha találtok nekem valamit, és beválik, akkor elpasszolnám a WDTV-t. De ezt majd később, és nem itt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák