Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GandC

    tag

    válasz Laca 012 #15125 üzenetére

    Köszi a választ és a segítséget!
    A nagy fekete téglatestre (LFE8731) már én is gondoltam, csak még nem jutottam el a mérésig.
    Az USB porton az 5V és a föld megvan, tehát valószínűleg az adatvonalakkal van valami probléma.
    Meg fogok mérni mindent (már amit érdemes) és kicserélgetem a hibás dolgokat (ha találok cserét), amint megkapom a pénzt, de addig még pihentetem, hátha valaki még meg szeretné tekinteni. (Ha minden jól megy, ez már a jövő héten megtörténik)
    A dologból valószínűleg RT-N16 lesz, mert mondták, hogy csak router-ként árult cuccot fizetnek ki. Nem baj, jó lesz az is :DDD
    Olvasgattam róla mert emlékeztem a processzor problémára, de megnyugodtam, most már biztos, hogy 4718-as proci van benne. A PCB alján lévő mini pci-express "foglalatról" viszont semmit sem találtam. Vajon működésre lehet bírni? Illetve ha a hiányzó LED-eket beteszem, vajon működnek-e, vagy alapból nem is támogatottak? (Nem mintha ez utóbbi baromi fontos lenne, az előbbi viszont igen, már most azon gondolkodom, hogy sata kártyát tennék bele :DD )

    Az Atomos kisgéphez meg gratulálok, nagyon pofás darab lett :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák