Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoltn

    senior tag

    válasz tibcsi0407 #2688 üzenetére

    Bonyolult ez nekem eléggé. 2 napig visítoztam örömömben, a transmissiont sikerült rendesen beállítani dlna-val.

    Szóval. Adott az itthoni hálózat. Asus routerra wifin csatlakozik két telefon egy noti, egy nyomtató. Pc-m vezetékkel.

    Lemondtam itthon a csoda Digi-t, mivel 8 megabitesnél gyorsabb kapcsolatot nem voltak hajlandóak üzemeltetni a házban, és amíg nem kötik be a rendes netet addig kéne valami megoldás.
    UPC Wifree re tudok kapcsolódni, van is a szomszédban egy igen erős jel. Létezik olyan, hogy az asus routerrel rácsatlakozom a szomszéd wifree-jére, és azt osztom széjjel itthon? Ma egész nap turkáltam a beállításokban, de nem akar sikerülni, lassan rá kéne jönnöm, hogy ez nem lehetséges?!
    A bridge mód az mi tulajdonképpen?
    A padawan 65 ös firm-ben van egy olyan, hogy operation mode. vagy wireless router(default), vagy access point van. Egyikkel sem sikerült a csoda. :N

    De mondjuk igazából nem létfontosságú a dolog, csak böki az oldalam, hogy be lehet e állítani. A notival most is wifree-n fórumozok, azzal megy fainul. A telefonom viszont már nem tud felcsatlakozni ez is érdekes. IPcímre vár, majd kezdi előröl a folyamatot.

    Uff!

    "Music is your only friend. Until the end!"

Új hozzászólás Aktív témák