Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz #68216320 #7017 üzenetére

    Akkor kifogtál valami hibás darabot mert csapnivalót nem mondanék rá. Szerintem Vargalex írta hogy nála zuglóban tökéletes mindkét frekvencián openWRT alatt
    Csináltam tesztet, ugyanoda téve ugyanazon a csatornán az AC1200GU tényleg 2-3dB-el nagyobb jelet adott DE sebességben még így is a 65P volt gyorsabb és betonstabil

    60nm panelban vagyok, gyerek szobája egy 15centis plusz egy 4centis beton falon keresztül van és 650-es link ott is simán összejön AC-n, a konyha ahol már tré a helyzet de az 15 + 2x4cm betonfalon keresztül van jó távol, oda vettem az AC1200GU-t ami belövi a fürdő-WC-konyha-7nm kisszoba plusz folyosó és lift, villanyóra környékét ha éppen telefonos alkalmazással jelentem a villanyóra alkalmazást
    Sőt mivel a konyha ablak mellett van 20centire 5. emeleten így lent a földszinten a parkolóban is simán fogom az 5GHz-et meg a 2,4GHz-et is mivel az ÉNY-ig oldalon már csak családi házak vannak panel házak csak a DK-i oldalon

    Továbbra is azt mondom 8hónap 66UB1 után hogy nálam 60nm panelban a 65P sokkal de sokkal jobban teljesít már csak amiatt is hogy sosem bizonytalan a wifi
    azzal meg együtt tudok élni hogy 100-as csatornáról elmászik mert az összes környező wifi 36-os blokkon lóg, enyém 52-es blokkon mások által zavartalanul teszi az 1200GU meg hetekig elmegy 100-as csatornán szóval a két wifi sem zavarja lakáson belül egymás és mások sem zavarják az enyémet. Így tökéletes :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák