Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz <Adamsky> #10 üzenetére

    Én azzal magyarázom, hogy az Apple kitalálta a noccs baromságot, és ha már Apple, akkor az a trendi, minden hülyének követnie kell. Erre a Csamcsung dobott még egyet, ne simán bevágás, hanem inkább kivágás legyen - kamerasziget. Én már a görbítés létjogosultságát se értem. Leginkább azért kellettek ezek szerintem, hogy legyen valami, sőt igazából BÁRMI >új<, egyedi fícsör, még ha az szar is. Mert valamivel meg kell magyarázni a parasztnak, hogy miért vegye meg gyakorlatilag ugyanazt a telefont, amit már tavaly, meg tavaly előtt is megvett, aminek amúgy 2-3 év múlva is bőven megfelelne neki a teljesítménye. Még akkor is, ha amúgy a frissítésekkel amúgy direkt belassítják, hogy szívesebben akarjon újat venni még sokkal több pénzért.

    Meg eleve a 6-6,5"+-os telefonok is totál értlemetlenek. Nem tudom hová tenni, és fixen kétkezes a használatuk. Nekem egy olyan telefon kellett volna - de szerintem nem vagyok vele egyedül -, mint az Xperia 5, normális fényerővel, jó kamerával, micro SD bővíthetőséggel, túlzott melegedés nélkül. De ilyen konkrétan nincs. Semennyiért. Maradt jobb híján egy Galaxy S20+ 5G (idén januárban), mert abban még nagyobb a kijelző felbontása (bár nagyrészt lebutítva használom), viszonylag jó a fényerő, még épp bővíthető micro SD-vel :Y , elég jó teljesítmény, de nem nagyon melegszik, és sok benne a RAM (12 GB). Ezen fícsörök egy részét még/már az S23 Ultra se tudja sajnos. :( De cserébe az S20+ is baromi nagy (és pláne hosszú! hülye méretarány), már azon sincs Jack :(, van viszont kameralik, meg kijelzőgörbítés.

    Sebaj no, egyszer majd csak csinál egy átlagban normálisabb Xperia 5-öt a Sony. Vagy csinálnák inkább azt a nagyok, hogy ha már van vagy 4-5-6 változata egy csúcstelefonnak, akkor legyen olyan is, ami normálisan néz ki (nó noccs, nó lik, nó görbítés - meg esetleg plusz Jack, urambocsá' micro SD), és amennyire csak lehet, nem brutál nagy. Nyilván nem lesz így. :)

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák