Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabax

    csendes tag

    válasz kali #6960 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszod! A gépem F5N-AP220 szóval nem teljesen azonos de úgy emlékeztem a 220 és a 222között a bluetooth a különbség.. de akkor nem sajnos amúgy TL-56os proci 2*1Gb ram és xp nem buherált elméletileg utólag frissített SP3al és egyszerűen nem értem mi lehet a baj... :S amúgy a + az mit takar? amikor vettem a gépem én csak sima 222öket láttam ilyen pluszosat nem :) ja gyári asusos dvd-n található illesztőket használok

    [ Szerkesztve ]

    szabi

  • kali

    legenda

    válasz kali #6960 üzenetére

    a főkapcsoló megnyomásától 36 másodperc ketyeg le addig, amíg az xp a bejelentkezéshez a jelszót kéri - a csík 6x fut végig -, és onnan még 14 másodperc, amíg beírom a jelszót, majd az enter után minden alkalmazás ikonja bejön a tálcán (jobb alul) - de elég sok védelmi és más alkalmazás indul nekem az oprendszerrel!
    összesen 15 ikon - bár ezeken felül is indul még más is az oprendszerrel!
    a noti hardverihez kapcsolódó ikonokon kívül; kaspersky internet security, ad-aware (aktív ad-watch), anydvd, nokia pc suite, daemon tools...stb.
    ha kilövöm a védelmi alkalmazások (kaspersky internet security, ad-aware/ad-watch), valamint néhány más alkalmazás (nokia pc suite, daemon tools, anydvd...stb) automatikus indulását, akkor az xp betöltésének az ideje érezhetően csökken - több, mint 10 másodperc lefaragható így!
    a "+" nem hivatalos jelölés! csak a memória bővítése miatt írtam oda.
    a memóriát ellenőrizd le a notidban, mert gyárilag 1 * 2 gb beépítésével árulják!
    legalább is én úgy vettem. a 220 és a 222 között valóban csak a bt a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák