Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonigold

    csendes tag

    Sziasztok skacok!

    A segítségetekre lenne szükségem!
    Asus Xonar D1 et szeretnék venni PCI csatisat!
    Eddig nekem is SB Audigy2 volt ... még működött is vista alatt,hozzátenném nem hibátlanul!!!
    Mondjuk úgy együtt lehetett valahogy élni vele!
    Most fel szeretném tenni a 64 bites WINDOWS 7 et és itt bizony már előjöttek a gondok ... csak sztereo ... szarik mindenre!

    Nos én nem vagyok annyira nagyon kisarkazva a kristály hangzásra,nekem az Audigy,meg az SB Live hangja totál megfelelt,EGY FONTOS DOLOG LENNE,AMI VISZONT NAGYON KÉNE!

    Van a Creative kártya drivernél egy ilyen,hogy EAX SETTINGS és azon bellül CMSS 3D Surround és ezt kijelőlve lehetőség van a STEREO SURROUND kiválásztására!
    Tehát sima zene mp3 hallgatásánál is szólnak a szatelitek és a mély egyaránt!!!

    Nekem ez az opció lenne a legfontosabb egy sima mezei Genius fadobozos 5.1 analóg hangrendszerem van!

    Az ASUS XONAR hangártyánál van ilyen opció Windows 7 64 bit alatt?
    Kérem szépen akinek van tapasztalata,ötlete tanácsa mielőbb ossza meg velem,akár priviben is hálás lennék érte ...

    Nem ragaszkodom az ASUS XONAR hoz ha nem tudja az opciós amit szeretnék,lényegében nekem mindegy milyen csak szóljon úgy mint az SB legyen rajta CMSS 3D SURROUND és működjön Win 7 64 bit alatt!

    Jah és mégegy fontos!
    Legyen rajta egy nyomorult hanszint szabályzó ami szabadon állítható,nem előre megszabott profilok mint Jazz,Classic ... hanem MANUAL!

    Kérlek segítsetek!

    u.i : mi a külömbség az ASUS Xonar 1 és 2 között?

Új hozzászólás Aktív témák