Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz sith7 #2713 üzenetére

    Én a ruházatot nem fejlesztgetem, jön abból mindenféle, sőt be is darálom őket mert alapanyagok kellenek.
    Pár darabot meghagyok, ízlés szerint, aranyakat pláne ( gyűjtögetem majd a szetteket, ha nem is használom fel , akkor is )
    De felhasználásra a lila jobb lesz perkek miatt.

    Fegyverzetet szoktam kb. 10 szintenként fejlesztgetni....de ezekből is csak azokat hagyom, ami megtetszik, ilyen olyan okok miatt.

    Én 5 különböző felszerelést akarok, játékstílus egyebek okán.
    Kinézeteket váltogatom, szerencsére statok maradnak, ez a "Visual" opció klassz.

    Főként lilákat rakosgatok össze mindenféle területre, arany meg inkább kirakatba megy-vitrinbe.

    Ruházatot majd itt is sztm a későbbiekben hagyok meg, vagy fejlesztek....lvl 40-50 környékén sztm.
    Egyelőre arany dolgok kivételével, mindent is bedarálok, meg egy egy fegyvert tápolok/hagyok meg.

    De egyébként írtak már páran erről arról, ki és hogyan állt hozzá a fejlesztéshez/lootoláshoz/perkekhez meg szettekhez egyebekhez..... sztm valamelyik kulcsszó a keresőbe, biztos ad releváns találatot :K

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák