Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Alg #2516 üzenetére

    Event végén a megmaradt S coin háromszorosát fogod megkapni, dobpergééééés CREDITBEN.
    Megmondtam előre, de a Jesko key minden várakozást felülmúlóan brutális pay2win lesz és murdelés, csali, majd ha nem akarod félúton abbahagyni akkor kényszerfizetés.
    Meg hát ugye a hót unalmas grind.
    Cserébe még új content sincs, csak a kretén szövegek meg a még kreténebb cutscenek, és ennyi. Ja és a money run bug hogy finish line után is levonja...

    AV SV meg Elise hunt még oké, bár már mindkettő irreleváns, de kelleni fog a három új autó, ebből a D-classos maxon, meg SIN R1 max, 488GTB max, AVSV max, ezen kívül upgradeld úgy a Jeskot a required rank miatt, hogy nem is biztos hogy unlockolod.
    Jó lesz ez gyerekek. Plusz szakaszonként növekvő grind.

    Cikkem meg abszolút nem halad, bár hétvégétől szabadságon leszek, amúgy meg fiókot 1 hónapja leadtam, csak tán meg lesz most.
    Utána már követni se fogom.

    Annak örülök, hogy sikerült az Elite Team-et újra pályára állítani, chat meg a 2015-ös időket idézi hellyel közzel, de a játék az egyre rosszabb, és folyamatos a morzsolódás továbbra is.

    Ja és a spec autós pakkok most ugyebár még garantált dropot se adnak, visszajött az Asphalt Xtremes rémálom.

    [ Szerkesztve ]

  • Mezcal

    addikt

    válasz Alg #2516 üzenetére

    Nekem eddig jó, lazán nyitottam a Ginettát, az Alfierit, ez utóbbit már két csillagra húztam csak ebben az eventben. Van a shopban bp Alfierihez ki lehet szendi 50-et.

    Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Új hozzászólás Aktív témák