Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz Sebestyen01 #8039 üzenetére

    hát... 12 évesen én is játszottam C64-el, max annyi különbség tényleg volt, hogy net híján mások játék élményét nem tudtam elrontani a gyermeki bénázásokkal...

    szóval szerintem sem lehet teljesen és kategorikusan eltiltani a gyerekeket a játékoktól.

    Ellenben meg lehet nekik mutatni, mit lehet jobban, és mit kellene máshogy csinálni - felfogható ez akár alapfokú angol leckének is, meg némi pszichológiának.

    Ez a gyerek konkrétan azon kesergett, hogy nem tudja kilőni a társait, mert azok csak idegesítik, mindig elveszik előle a "kill"-t. Ha tehetné tuti, úgy kezdené, hogy minden sajátot kiírt az elején, és akkor neki több marad. Neki többet jelentett a defeat, ha Ő ölt legtöbbet (sebzés nem számít), mint a victory, ha második lett...

    Sajnos az adott idő nekem (kb 10percet beszélgettem vele erről) kevés volt, hogy a társak hasznosságát, a közösen megszerzett győzelem pozitív voltát sikerüljön megvilágítanom.

    Na mind1, legalább jobb tankkal megy, és egy ideig jobb tankkal segíti valamennyire (kicsit) a PvE-ben mellé besorsolt másik 4et.

    -=Витя=-

Új hozzászólás Aktív témák