Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kispotter

    tag

    Hy all. Rendeltem egy Accelero S1 Rev2. hűtőt a Shapphire X1950Pro-m ra. Nagyon jó!
    Gyári hűtő iddle: 56 fok körül mászkált terhelés alatt (Cod 4, Carbon ) 80-83 fok. Accelero S1 REV 2. passzívan Iddle: 43fok game közben 71-72 fok. NA azt ekkor kiérleteztem hogy hova kéne rakni azt a 7 centis sima mezei ventit és valami nagyon jó helyet találtam mert iddle: 36fok game közben meg 48 a max. Szerintem ez a 83 fokhoz képest azért elég jó. :) ja és a memhűtő sünik meg elég ratyik anyányszor hozzáértem leesett azt finoman beraktam a gépbe a karit (szinte biztos voltam benne hogy úgyis leesnek) de azóta is fent vannak érdekes. Lehet a meleg hatására jobban ragadnak :D
    Szer: és amúgy az a 48 fok tényleg annyi mert meg is fogtam kézzel éppen hogycsak langyos volt eszméletlen mennyit számít egy szaros kis venti. JA és ez valami különleges Kártya mert ilyen Shapphire X1950Pro kártyát még nem láttam neten csak ilyet:[link]
    nekem meg ilyen van: [link]
    És az egyik bordát nemtudtam sehova se rakni asszem ami a fesz szabályozókat hűtené egyszerűen nincs helye a kártyán. Szerintetek baj?
    Ja és a mem hűtőktől félek hogy lepotyognak azt megsül a kártya Nálam eddig mindíg ment a gép a letöltések miatt, de éjszakára nemmerem úgyhagyni félek hogy leesnek a sünik. Szerintetek ha leesnének megsülne a kártya? Vagy kikapcsolna a gép? Vagy nem lenne semmi?
    További képek: [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    :K
    A minőség nem valami jó mert már haldoklik a fényképező.

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

Új hozzászólás Aktív témák