Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    Sziasztok,

    Visszatértem az utóbbi időkben beszélgetni ide és szeretném visszakapni a régen elvett arcképemet.
    A története a dolognak röviden összefoglalva akkor az volt hogy kemény stílusban vitatkoztam itt ott emberekkel. Főleg elvi viták voltak ezek amik aztán személyesek lettek néha. Végül néhány moderátorral vitatkoztam arról, hogy ezt így lehet-e és aztán megvontátok az arcképemet. Anno eléggé megsértődtem és itt is hagytam az oldalt egy időre, de én a részemről már leplet tettem a dolgra.

    Bannolva sosem voltam, amikor ez az időszak a csúcsát élte akkor emlékszem figyelmeztetésre. Viszont azt hiszem mindez már eléggé régen volt ahhoz hogy elfelejtődjön.

    Üdv,
    SR

    Valoban nincs kitiltasod, figyelmezteteseid annal inkabb, viszont regiek.
    Mondanam, hogy menj a szerkesztobe, de a bejegyzesek miatt inkabb jobban jar mindenki, ha megvarjuk az egyeni elbiralast, addig ha a regi keped megvan, linkeld be ide kerlek, es ha szuletett dontes, akkor "igen" eseten eselyes, hogy azonnal be is tudjuk allitani neked majd, es nem kell megvarni a kovetkezo kort.

    [ Módosította: Kidus ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák