Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Mivel ez a "lazább" topic, ezért itt nyugodtan kifejthetem a véleményem :))
    Azért elég régóta regisztrált tagja vagyok a fórumnak, sőt, látogatom is rendszeresen. Lehet, hogy csak most értem el a kvázi-tag rangot, de itt szeretném leszögezni, hogy ennek ahhoz is köze van, hogy tudok olvasni és keresni. Nem teszem fel azt a kérdést, amit 1-2 hsz-el előttem feltettek, és próbálom nem azt válaszolni, amit hárman előttem már leírtak, egyszerűen csak tudom, hogy hogy kell használni egy fórumot. (Hozzáteszem: legtöbbször. Én sem vagyok tökéletes :DDD )
    Ha így nézzük, soha az életbe nem lehet saját avatarom, mert még újabb 1000 nap múlva sem leszek tag. Az biztos, hogy csak a rang-hajhászásért nem fogok elkezdeni írogatni mindenhova, még akkor sem, ha nem csak offolás lenne, hiszen google az én barátom is. (Bár pont a minap feledkeztem meg róla :B )
    Ellenben évek óta van egy avatarom, amit mindenhol használok, és szerintem tökéletesen passzolna a PH! arculatába, csak a háttérszínt kellene módosítanom rajta. (Ha nem működik a link, akkor pls. küldjetek egy PÜ-t, és javítom, mert lehet, hogy hozzáférési gondok lesznek, sry.)
    Nem fogom azt kérni, hogy tegyenek kivételt velem, mert a szabály az szabály, és rám is vonatkozik. Csupán felhívni szeretném a figyelmet, hogy az én véleményem szerint ez így kitolás azokkal, akik tudják hogy működik egy fórum, és tudják hogyan kell keresni.

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák