Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz föccer #65 üzenetére

    Persze persze... Én se azért mondtam. Csak mi nekünk ez az első babánk. Teljesen tapasztalatlanok vagyunk ezen a téren. Párom is és Én is. Így nem érzem úgy, hogy jogunk lenne minden orvost felülbírálni. Főleg ha ilyen apróságról van szó, mint a méregetés. (jó, a nyilvánvaló hülyeségeket igen)

    Én se érzem annyira kevésnek azt a ~ 3Kg-ot. (Ott volt egy nő - mondanom se kell "tudjuk ki" volt, persze hogy vajúdás közben(!) lehúzott egy szál cigivel. Aztán később mesélték, hogy 800grammos gyereket szült... Na vajon ott mennyit küzdhetnek a dokik, hogy életben tartsák, csak azért, mert a görény anya cigizett... mind1.)
    Akkor viszont örülj neki, hogy 2,5-3 óránként kel :) Nálunk tegnap volt a csúcs. Délután 1-től hajnali 4-ig mindössze fél órákat aludt a picike. Gondolhatod, hogy kivoltunk. Kajált szépen, böfiztettem, elringattam, majd 20 perc alvás után már jöttek is a görcsök.
    A végén már olyan fél 4 körül a hasamon aludt kint a nappaliban, hogy legalább párom tudjon aludni egy keveset. Holnaptól meg meló... :D Szóval kemény, de megéri!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák