Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz DeFranco #6327 üzenetére

    Nem mérgező! Hanem nem megfelelően tápláló...egyszerűen mások a környezeti hatások, mind érzelmi-lelki-társadalmi és gazdasági szempontból is...én hiszek a védőnőnek és annak is akinek ez gond volt és kismillió vizsgálaton részt vett és több orvos ugyanezt mondta neki...engem nem vigasztalt sose más "nyomora" vagy "öröme"...láttam már eleget ahhoz, hogy én is ahogyan Te is illetve Ti is eltudjátok dönteni nektek mi a jó...
    Engem pl. felháborít, hogy megy az anyatej feketepiac 2000Ft/l-ért, holott én nem merném csak akkor adni, ha bevizsgált és jól táplálkozó anyától venném...de ez egyre ritkább a bürokrácia macerája és az adók miatt, merthogy már az is adóköteles egy ideje, ha valaki árusítja...szóval vicc az egész és rossz a rendszer és a lehetőségek...a gyerekágyas osztályok, élükön a szoptatási tanácsadókkal és csecsemősökkel pedig igazán elmehetnének újra pályaalkalmasságira, mert ahelyett, hogy pozitív élményekkel gazdagítanák a frissen szült nők környezetét, inkább sárba tiporják minden létező ponton, ha valami nem megy, de még akkor is, ha csak simán a baloldalán fekszik a jobboldala helyet...(nőként én másképp látom...)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Új hozzászólás Aktív témák