Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Dany007 #51 üzenetére

    Na, szóval én folyamatosan itattam asszonyságot. Segít a sok vérveszteséget pótolni. Kell néhány nap, amire rendbe jön annyira, hogy gond nélkül el tudja látni a kicsit. Az 50 ml-es evés az jó 6 naposan. Nálunk az étvágy olyan 10 napos korában jött meg. Most már ha éhes, és igazán rákap a cicire, akkor simán becsókol 100-120 ml-t. Hízott is a 2. héten majd 400 grammot.

    A hasfájás meg nem fog elmúlni attól, mert elmúlt az előtejes szakasz. Ez leginkább attúl függ, hogy mit eszik az anyja. 6-8 óra alatt kerül bele a tejbe, ami rossz esetben himán okozhat puffadást/hascsikatást. Tehát ha nyugodt éjszakákat akartok, akkor nagyon figyelni kell arra, hogy mit esztek. A hasfájásra való cseppeket nekem is tanácsolták. Ha rajtam múlik, akkor biztosan nem fogjuk használni. A gyerek nem arra van kitalálva, hogy már csecsemőként is különböző vegyi koktélokkal tömjük. Még azt sem nayon szeretném, hogy az "erősen ajánlott" k vitamint lenyomjuk a torkán. Egyszerűen nem hiszem el, hogy szüksége van rá. Az elmult évezredekben sem ettek külön k vitamint a 2 hetes gyerekek :S No, mindegy egyszer talán megértem ;]

    A böfizés néha nálunk is elmarad. Már csak azért is, mert sokszor bealszik evés közben. Ekkor azt csináljuk, hogy oldalt fektetjük le. Ha felébred, úgyis oldalt fordul magától. Nem szeret háton feküdni.

    No, mára ennyi. Még dolgozom egy keveset, osztán elteszem magamat holnapra. Mindenkinek szép estét.

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák