Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz #76385920 #2712 üzenetére

    Nagyon sok múlik a családok életvitelén,és a lakókörnyezeten,,,
    Azt gondolom, én szerencsésnek mondhatom magam,mert gyakorlatilag erdőben lakunk,,,
    Mióta sétál a töpörtyű,,inkább két lábon "kirándulunk", és a babakocsit csak akkor használjuk, ha mondjuk a feleségem épp egyedül van otthon és ki akar szaladni a közértbe,,,akkor bedobja az ebihalat a babakocsiba,,,
    és gyorsabban megjárja(cca.20 perc),,,minden egyéb helyre autóval közlekedünk...
    Ehhez mérten tartom horrornak, hogy két kilót adjak ki egy babakocsiért...
    Ugyanezt egy városban lakó család nem tudja megoldani,,nap, mint nap szükséges hogy levegőzzön a kicsi, és ezt babakocsival oldják meg.....
    A "sportverdát" most vettem nemrég zsír újonnan 20.000-ért :D

    Hála istennek nem mélyszegénységben élünk,,,így nem az irigység beszél belőlem,,,de egyszerűen "nem tudnék" kiadni "százezreket" olyan cuccokért, amiket fél, max. egy évig használunk.... :U
    De nem győzöm hangsúlyozni....aki így tesz....annak is jó egészséget kívánok, és sok boldogságot... ;) :R

    Valóban nagyon durva üzletág ez a "babaipar"....

    ps:
    jobban belegondolva,,,én mondjuk lehet, hogy másra fogom "elverni" "fölöslegesen" a pénzt,,,
    pld. "betegesen" rajongunk a márkás kiscipőkért asszonnyal...sokan meg azt tartják fölöslegesnek hogy cca. 10 rongyot kiadjanak egy olyan cipiért, amit alig egy két hónapig tud hordani a gyerek, mert kinövi,,, :B :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák