Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Na mi a helyzet apukák? :)
    Igen csak leült a topic...

    Akkor írom én.
    Rengeteget nevetünk. Gagyogunk és a többi :D Ha néha rájön be nem áll a szája! :D Hihetetlen jó érzés. Főleg amikor rámmosolyog. Vagy amikor épp nekem beszél.

    Egy hete kb észrevettem, hogy elkezdett játszani az egyik játékával is.
    Fura volt, mert a nappaliban hallottam, hogy ő alvás helyett a kis csörgős maciját lökögeti. Csak a csörgő hangját hallottam. Na mondom ez meg hogyan? Kicsit fura is volt, mert az ágy szélére lógattam tehát csak akkor szólalhat meg ha ő bizergálja. Majd bementem hozzá és tényleg :) A kis kezével lökögette a játékot, az meg ugye hangot adott ki.
    Aztán pár napja már meg is fogja a kis macinak a kezét! :) Nagyon jó! :) Nemsokára már legózni fog :D

    Megvolt a 2 hónapos kötelező oltás is. Eszméletlen jól viselte. Megkapta az injekciót, akkor persze mocsoksul sírt szegényem, aztán 10 másodperc és mintha mise történt volna. :)
    Aztán persze este be is lázasodott tőle. Jól vizsgázott az új hőmérő. Még kúpot is adtam neki, ami mondjuk nem volt a legegyszerűbb feladat :) De gyorsan levitte a lázat és másnapra már semmi gond se volt.

    Megvan a hősugárzó is. Így a fürdés már 25-26 fokban zajlik. Most hogy bejött ez a hideg, azért ez érződik a szobahőmérsékleten is. Már "csak" 22-23 fok az átlag. Lesz ez még így se...

    Szóval nálunk kb ez a helyzet. Elvagyunk :)
    Ne tessék hagyni a topicot, kíváncsi vagyok mivan a többiekkel is!

Új hozzászólás Aktív témák