Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Real_Necro #10149 üzenetére

    mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja. lehet észrevételt tenni, érvelni is, de ez már csak egy olyan téma, hogy nagyon szőrmentén lehet bármit is minősíteni amit a másik csinál vagy vall

    1) nem vagy ott nem látod a körülményeket, az ok-okozat és indok is csak nagyon hiányosan átadható fórumkeretek között

    2) mindenki azt hiszi hogy neki van igaza és viszonylag erős magánszférában való beavatkozásnak érzi ha más akarja megmondani hogy nevelje a gyerekét

    3) te sem, én sem más sem orákulum. sem nálad sem nálam sem másnál nincs ott a tökéletes és unikális recept, összeszorított foggal tippelgetünk és reménykedünk valamilyen felállított preferenciarendszer mentén

    ezt érdemes szem előtt tartani mielőtt beindul a mivanmivanmivan

    én a kettőtök között vagyok kb. elvek szintjén, és jó pár olyan dolog van, ami itt elő lett adva már és nálam az ujjal mutogatva röhögnék / széklábbal csapnám szét a fejét tengelyen mozog de zen-t kell tartani a fentiek miatt.

    ettől még lehet beszélgetni, érvelni, csak megfelelő önuralommal vissza kell fogni a lendületet a béke érdekében.

Új hozzászólás Aktív témák