Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    válasz Gigicuci #135 üzenetére

    A See a harmadik rész után lesz igazán jó, addig szinte áll az egész sztori.
    Igen, a sorozatban a színészi játék is nagyon ott van, imádtam, kár, hogy várni kell most a következő évadig.
    A Servant és a Truth most nálam elsőbbséget fog élvezni ha véget ért a For All Mankind, szépen lassan nézem őket mert ha nem akkor hamar végignézem az összeset.

    Azért nem tudom néztétek-e a sorozatok értékeléseit de elég durva, hogy a See és a For All se érte el a 7.8 pontot IMDB-n. A Truth meg 7-et se? Valahogy ilyen színészekkel és budgetel nehezen hiszem el, hogy a 7-et se üti meg a sorozat, igaz azt még nem láttam.
    Ezzel az egésszel csak annyit akartam, hogy szerintem direkt lehúzzák az Apple sorozatait vagy azért mert jaj a Disney most a menő, vagy mert ez Apple, én rengeteg sorozatot láttam, a legnagyobbakat beleértve, de a See és a For All minimum 8 pont, a költségvetés a sztori és az egész színészi játékáért minimum 8 pont, ennél százszor rosszabb sorozatok és filmek kaptak jóval jobb értékelést, kész vicc az egész.

Új hozzászólás Aktív témák